O naszej grupie.. Informacje Zamierzenia Międzynarodowy projekt " Migam ja, migasz Ty, Miga cały Świat" Międzynarodowy Projekt " W świecie Montessori" Jakie poznajemy piosenki i wiersze Zdalne zajęcia religia- zdalne zajęcia J. Angielski- zajęcia zdalne

Grupa "RYBKI"

Informacje

WSZYSTKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE NASZEJ GRUPY ( CIEKAWYCH DNI ORGANIZOWAYCH W PRZEDSZKOLU, WYDARZEŃ PRZEDSZKOLNYCH) UMIESZCZAMY W NA TABLICACH KORKOWYCH W SZATNI .

KALENDARZ MARZEC:

8. ( PONIEDZIAŁEK) - Dzień Kobiet

15. (PONIEDZIAŁEK) - Dzień Piekarzy i Cukierników - PIECZEMY GOFRY         ( przynosimy fartuszki)

22. (PONIEDZIAŁEK) - Światowy Dzień Zespołu Downa ( przychodzimy w kolorowych lub nie do pary skarpetkach oraz będziemy świętować I DZIEŃ WIOSNY - spacer z Marzanną

KALENDARZ LUTY:

4. ( CZWARTEK)KONSULTACJE TELEFONICZNE. JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO JAKIEŚ ZAPYTANIA ODNOŚNIE SWOJEGO DZIECKA ZAPRASZAMY NA ROZMOWĘ MIĘDZY GODZINĄ 15:35 A 17:00 POD NUMETREM TELEFONU: 32 2250271. JEŻELI ZDARZY SIĘ TAK, ŻE NIE WSZYSCY  PAŃSTWO ZDĄŻĄ  POROZMAWIAĆ PROSZĘ O KONTAKT NA E-MAIL  GRUPOWY (przedszkolnagrupa@onet.pl) W SOBOTĘ 6 LUTEGO BĘDZIEMY ODPOWIADAĆ NA WSZYSTKIE PYTANIA.

8. ( PONIEDZIAŁEK)BAL PRZEBIERAŃCÓW. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W STROJACH KARNAWAŁOWYCH.

11. (CZWARTEK) – BĘDZIEMY OBCHODZIĆ DZIEŃ PĄCZKA – TŁUSTY CZWARTEK.

15. (PONIEDZIAŁEK) – BĘDZIEMY OBCHODZIĆ WALENTYNKI. BARDZO PROSZĘ ABY TEGO DNIA DZIECI BYŁY UBRANE NA KOLOR CZERWONY.

26. (PIĄTEK)- DZIEŃ DINOZAURA.  TEGO DNIA PROSIMY ABY DZIECI BYŁY UBRANE W AKCENT KOLORU ZIELONEGO, MILE WIDZIANE BLUZKI Z GRAFIKĄ DINOZAURÓW, DODATKOWE AKCESORIA NP. KSIĄŻKA O DINOZAURACH, SZKIELET DINOZAURA, POSTAĆ DINOZAURA ITP.

P. JUSTYNA I PAULINA

INFORMACJA

Na 19 stycznia (wtorek) prosimy   o przyniesienie fotografii na których są babcie i dziadkowie – również dziadkowie świętej pamięci.

( Nie ma znaczenia czy dziecko przyniesie kilka zdjęć czy jedno na którym są wszyscy) Zdjęcia prosimy o włożenie do koszulek foliowych lub kopert podpisanych tak, aby bez problemu zdjęcia trafiły do swoich właścicieli.

Będziemy się strać opowiadać o swoich dziadkach, opisywać ich wygląd, przypomnimy sobie ich imiona.

p. Justyna

WAŻNE WYDARZENIA!

Dnia 4 grudnia ( piątek) w naszej sali odwiedzi nas ŚWIĘTY MIKOŁAJ z tej okazji prosimy aby dzieci były ubrane na kolor czerwony ( wszelkie przyniesione elementy stroju - czapeczki, opaski były podpisane na metce do kogo przedmiot należy ;-)

Dnia 22 grudnia ( wtorek) w naszej sali odbędzie się uroczysty obiad wigilijny.

Z tej okazji prosimy o ubranie dzieci w eleganckie stroje.

Rodzice!!! zaglądajcie również do galerii zdjęć  i filmów w zakładkach naszych Projektów ;-)

W albumie zdjęć, znajdziecie także piękne chwile Waszych pociech w przedszkolu. Możecie zobaczyc jak pracujemy, jak się bawimy, czego się uczymy, jak obchodzimy urodziny, jak zjadamy posiłki, w co bawimy sie podczas zabawy dowolnej i jakie dodatkowe dni obchodzimy w przedszkolu ;-)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PODZIĘKOWANIA!!!

Dziekujemy Rodzicom Miłosza za obdarowanie naszych dzieci róznymi zabawkami i ksiązkami ;-)

Wielkie podziekowanie dla Rodziców Kacperka za przyniesienie ogromnej ilości kolorowanek dla dzieci !

Dziekujemy mamie Jasia za przygotowanie i przyniesienie dekoracji Halloweenowej do naszej sali.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie się wraz z dziećmi do obchodzenia w naszej sali zabaw halloween'owych.

Dziękujemy Rodzicom Marysi za obdarowanie naszych przedszkolaków dużym pudłem klocków Lego! Dzieci są zachwyconewink

Serdeczne podziękowania dla Rodziców Zuzi za obdarowanie naszej grupy Kuchnią zabawkową oraz śliczną szafką, która znalazła już miejsce jako kącik lalek laugh

Dziękujemy również Rodzicom Patrycji za przyniesienie do sali lalki. Każdy przedmiot to uśmiech na twarzy dzieci.

Dziękujemy Rodzicom za dary jesieni które były cześcią naszych zajęć a obecnie zdobią nasz kącik przyrodniczy

Podziekowania dla Rodziców którzy poświęcają swój cenny czas na załatwianiu spraw grupowych ( zamówieniu i dostareczniu książek do religii jak i przeliczaniu naszych funduszy i wydadtków wink)

21 wrzesnia (poniedziałek) obchodzimy Święto Przedszkolaka.

Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnych zabaw w grupie.

Aby było Wam przyjemnie ( bo tego dnia Wy - drogie dzieci będziecie najważniejsze) zróbcie cos szalonego. To na co zawsze mieliście ochotę a Rodzic zawsze powtarzał: "Ale w tym do przedszkola nie wypada pójść"

Na przykład:

Zróbcie szaloną  fryzurę, a może macie ochote przyjśc w bucie z każdej pary inny?  a może ubierzecie sobie koszule taty? Założycie perukę? Ufarbujecie włosy? Przyjdziecie w koszulce na której będą naklejone same błyszczące naklejki?

Namalujecie sobie piegi? Albo ubierzecie się w strój króla?

Zapraszamy Was z szalonymi pomysłami Waszej stylizacji.

Proszę pamietać, nie przynosimy ze sobą zabaweksad

DZIEŃ JESIENI

Dnia 23 września

w naszej grupie będzeimy obchodzić I Dzień JESIENI.

Z tej okazji prosimy aby dzieci przyszły do nas ubrane w kolory Jesienilaugh

Mile widziany atrybut jesieni ( listki, kasztany, żołędzie, jarzębina itp.)